دکتر دارایی

در این مطلب می خواهیم اطلاعاتی را راجع به اوردنچر دندان در ولنجک در اختیارتان قرار بدهیم. داشتن دندان هایی سالم و زیبا علاوه بر تاثیر مثبت بر زیبایی افراد در کیفیت زندگی آنان نیز بی تاثیر نمی باشد. کسانی که تعداد زیادی از دندان های خود را از دست داده اند به دنبال روشی مناسب برای جایگزینی آن ها هستند. امروزه روش های مختلفی برای پر کردن فضای خالی دندان از دست رفته وجود دارد. اوردنچر یکی از روش های نوین برای کسانی است که دندان های یک یا دو فک خود را از دست داده اند.

اوردنچر همان پروتز دندان یا دندان مصنوعی می باشد. اگر شما نیز تمام دندان های خود را از دست داده اید می توانید بعد از مشاوره با یک دندانپزشک حاذق و مجرب برای اوردنچر دندان در ولنجک اقدام نمائید. برای آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اوردنچر دندان در ولنجک با ما همراه باشید.

شاید این مطلب نیز برای شما جالب باشد: مراحل کامپوزیت ونیر دندان

 

اوردنچر دندان در ولنجک

اوردنچر دندان چیست؟

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به اوردنچر دندان در ولنجک بیایید ابتدا بدانید اوردنچر دندان چیست سپس اوردنچر دندان در ولنجک را جستجو کنیم. دندان مصنوعی یک پروتز برای جایگزینی دندان های از دست رفته است. دندان مصنوعی به دلیل عدم اتصال دارای معایبی چون لق زدن، سر خوردن و جابجایی می باشد.

این مشکلات سبب شده تا متخصصان نوعینوین از دندان مصنوعی را که این مشکلات در آن ها رفع گردیده را ارائه کنند. اوردنچر همان پروتز دندان بر پایه ایمپلنت می باشد. اوردنچر دارای چند پایه ایمپلنت است که افراد هنگام استفاده از آن دچار مشکلات نوع سنتی دندان مصنوعی نمی شوند. در اوردنچر از بریج کامل برای دندان های از دست رفته استفاده می شود و نیاز به تعداد کمی ایمپلنت می باشد.

این روش برای کسانی که تمام دندان های خود را از دست داده اند علاوه بر داشتن راحتی و زیبایی بیشتر مقرون به صرفه نیز می باشد. اگر شما نیز تمام دندان های یک یا دو فک خود را از دست داده اید می توانید برای انجام اوردنچر دندان در ولنجک با مشاوران کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر دارایی در تماس باشید. این مجموعه با تکیه بر دانش و تخصص دندانپزشکان مجرب، متخصص در ارائه خدمات تخصصی دندان از جمله اوردنچر دندان در ولنجک می باشد.

اودنچر دندان برای چه کسانی مناسب است؟

قبل از این که اوردنچر دندان در ولنجک را جویا شویم ابتدا بیایید ببینیم برای چه کسانی مناسب است؟ امروزه روش های بسیار زیادی برای جایگزینی دندان های از دست رفته وجود دارد. پس بهتر است قبل از هر اقدامی با یک دندانپزشک متخصص در این مورد مشاوره داشته باشید. اگر شما نیز تمام دندان هایتان را از دست داده اید و جزو گروه های زیر می باشید پس اوردنچر دندان یک انتخاب و گزینه ایده آل و مقرون به صرفه برای شماست.

کسانی که استخوان فک آنان به طور کامل رشد کرده است.

افرادی که از سیگار و دخانیات استفاده نمی کنند.

کسانی که استخوان فک محکم دارند کیس مناسبی برای اوردنچر هستند.

داشتن لثه های سالم و بدون عفونت یکی از معیار های اوردنچر است.

 

شاید این مطلب نیز برای شما جالب باشد: تفاوت کامپوزیت و پرسلن

 

اوردنچر دندان در ولنجک

تفاوت اوردنچر با ایمپلنت دندان چیست؟

اوردنچر و ایمپلنت هر رو روش هایی عالی کاشت برای جایگزینی دندان های از دست رفته می باشند. اوردنچر دندان همان پروتز دندان است که در آن فقط از چند پایه ایمپلنت برای ثابت ماندن و فیکس کردن پروتز استفاده می کنند. این روش برای کسانی که تمام دندان های خود را از دست داده اند مناسب است. اما ایمپلنت دندان برای کسانی که یک یا چند دندان خود را از دست داده اند گزینه مناسب تری می باشد.

در ایمپلنت برای هر دندان یک پایه جداگانه در نظر می گیرند که هزینه بسیار بالاتری نسبت به اوردنچر دارد. این پایه ها مانند ریشه دندان عمل می کنند که البته طی جراحی در جای خود قرار داده می شوند. اگر شما هم نسبت به اینکه اوردنچر یا ایمپلنت برای شما مناسب است تردید دارید می توانید با متخصصان کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر دارایی مشاوره داشته باشید.

بهترین متخصص اوردنچر دندان در تهران

اوردنچر دندان جزو روش های جایگزینی دندان های از دست رفته می باشد که دارای حساسیت و نیاز به تخصص و تجربه دارد. برای انجام اوردنچر حتما در انتخاب کلینیک و متخصص نهایت دقت را به خرج دهید. اگر به دنبال بهترین کلینیک تخصصی برای اوردنچر در تهران هستید، پیشنهاد ما به شما کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر دارایی در ولنجک می باشد. این مجموعه متشکل از متخصصان دندانپزشکی متعهد و مجرب با بروز ترین امکانات دندانپزشکی می باشد.

در کلینیک دکتر دارایی قبل از انجام هر کاری می توانید با متخصصان متعهد مشاوره داشته باشید تا بهترین و مناسب ترین روش های درمانی را به شما پیشنهاد دهند. افرادی که تمام دندان های یک یا دوفک خود را از دست داده اند و به دنبال روشی امن و مقرون به صرفه برای جایگزینی دندان هستند قطعا اگر کیس مناسبی باشند اوردنچر انتخاب مناسبی است. برای دریافت نوبن جهت ویزیت و مشاوره برای اوردنچر دندان در ولنجک می توانید با کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر دارایی در تماس باشید.

شاید این مطلب نیز برای شما جالب باشد: رنگ کامپوزیت ونیر

هزینه انجام اوردنچر دندان در ولنجک

اوردنچر دندان در ولنجک

در اوردنچر دندان پارامتر های پزشکی و درمانی مختلفی وجود دارد که هر یک بر تعیین قیمت نهایی اوردنچر تاثیر می گذارند. به طور کلی هزینه اوردنچر دندان برای هر فک بین 15.000.000 الی 30.000.000 تومان می باشد. اما برای اطلاعات بیشتر شما عواملی که در این براورد قیمت موثر هستند را بیان می کنیم.

تعداد ایمپلنت: اوردنچر با اتصال بر ایمپلنت در جای خود ثابنت می شود. با توجه به شرایط فک افراد تعداد ایمپلنت ها نیز متفاوت خواهد بود. هر چه تعداد ایمپلنت بیشتر باشد هزینه نهایی اوردنچر دندان نیز بیشتر می شود.

جراحی: در برخی افراد قبل از انجام اوردنچر نیاز به جراحی فک می باشد. جراحی فک قطعا موجب بالا رفتن هزینه اوردنچر خواهد شد.

جنس پروتز: مواد اولیه مورد استفاده برای پروتز دندان جزو تاثیر گذار ترین موارد در قیمت اوردنچر می باشد.

تخصص و دانش: تجربه، تخصص و دانش دندانپزشک یکی از معیار های تعیین قیمت اوردنچر است. قطعا متخصصین ماهر و با تجربه دستمزد بالاتری برای انجام این کار دریافت می کنند. توجه داشته باشید که برای انجام کارهای تخصصی که حساسیت بالایی نیز دارند باید در انتخاب دندانپزشک وسواس داشته باشید. کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر دارایی در ولنجک جزو معتبر ترین و درخشان ترین مجموعه ها با درصد بالای رضایت مراجعه کنندگان برای اوردنچر دندان می باشد.

امکانات کلینیک: کلینیک هایی که از تکنولوژی های روز دنیا استفاده می کنند قطعا دارای امکانات و خدمات بهتری نیز می باشند که قطعا در تعیین قیمت اوردنچر بی تاثیر نخواهد بود.

اوردنچر دندان در ولنجک

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد اوردنچر یا هر نوع دیگر از پروتز دندان با ما در کلینیک دندانپزشکی دکتر دارایی تماس بگیرید.

در صورتی که نیاز به انجام خدمات تخصصی مانند بلیچینگ دندان، اصلاح طرح لبخند، کامپوزیت دندان، لمینت دندان، ایمپلنت دندان و… داشتید با ما در کلینیک دندانپزشکی دکتر دارایی در تماس باشید.

سوالات متداول

آیا اوردنچر برای تمام کسانی که دندان های خود را از دست داده اند مناسب است؟

خیر. اوردنچر یک روش عالی برای جایگزینی دندان های از دست رفته یک یا دو فک می باشد که با توجه به اینکه با اتصال و بر پایه ایمپلنت می باشد باید حتما از سلامت کامل لثه و فک برخوردار باشید. کسانی که مشکلاتی در لثه یا استخوان فک هستند اصلا گزینه مناسبی برای اوردنچر نمی باشند و بهتر است با مشاوره با دندانپزشک روش مناسب دیگری را انتخاب نمایند.

آیا اوردنچر نسبت به سایر روش ها قیمت مناسب تری دارد؟

اوردنچر همان پروتز دندان مصنوعی می باشد با این تفاوت که از مزیت های ایمپلنت دائم برخوردار است اما هزینه بسیار پائین تری را به دنبال خواهد داشت. این روش بسیار مقرون به صرفه می باشد.

اوردنچر همان ایمپلنت است؟

خیر اوردنچر پروتز دندان است که فقط برای اتصال و فیکس شدن و رفع مشکلات دندان مصنوعی در آن از پایه ایمپلنت در آن استفاده شده است.

چرا کلینیک دکتر دارایی؟

کلینیک دکتر دارایی یک مجموعه تخصصی و پیشرفته برای انواع خدمات تخصصی دندانپزشکی می باشد. این مجموعه با تکیه بر تخصص و دانش دنداپزشکان مجرب و متعهد، اواده ارائه هرگونه خدمات تخصصی دندانپزشکی با مناسب ترین قیمت به شما عزیزان می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *