لیفت لثه در ولنجک

در این مطلب می خواهیم راجع به لیفت لثه  یا کانتورینگ لثه اطلاعاتی را در اختیارتان قرار بدهیم. معیارها و فاکتورهای متنوعی در ایجاد یک لبخند زیبا موثر هستند. داشتن دندان هایی کج و نامرتب، پوسیده یا تغییر رنگ داده جزو عواملی به شمار می روند که تاثی نا مطلوبی در جذابیت و زیبایی چهره و لبخند فرد دارند. یکی از موارد تاثیر گذار در داشتن لبخندی فریبنده، متعادل بودن وضعیت لثه می باشد.

به طور نرمال محل خط لثه در امتداد بالای آن می باشد. دندانپزشکان به محل تلاقی و اتصال لثه و دندان خط لثه می گویند که به طور نرمال این خط صاف و یکدست می باشد. در برخی افراد شاهد هستیم که محل قرار گیری خط لثه پائین تر از میزان نرمال خود می باشد و یا به صورت ناهموار است.

در این افراد هنگام صحبت کردن یا خندین شاهد نمایان بودن قسمت زیادی از لثه هستیم که برای بسیاری نا خوشایند و نا پسند است. در علم دندانپزشکی به لبخند کسانی که در این وضعیت می باشند، لبخند لثه ای می گویند. همانطور که بیان کردیم عده ای زیادی از این وضعیت لثه خود رضایت ندارند. اگر شما هم جزو این دسته افراد می باشید توصیه می کنم تا پایان این مطلب ما را همراهی نمائید تا شما را با بهترین کلینیک تخصصی دندانپزشکی برای لیفت لثه  آشنا کنیم.

شاید این مطلب نیز برای شما جالب باشد: کرادینگ دندان

لیفت لثه در ولنجک

لیفت لثه چیست؟

برای جستجو راجع به لیفت لثه یا کانتورینگ بیایید ابتدا با لیفت له آشنا شویم. امروزه با توجه به پیشرفت علم، روش های مختلفی برای داشتن لبخندی زیبا و جذاب وجود دارد. یکی از این روش های متداول و ترند لیفت لثه یا کانتورینگ می باشد. لیفت لثه یک روش زیبایی و درمانی دندانپزشکی است که در آن مشکلات لثه و نا متقارن بودن آن رفع می گردد.

وضعیت لثه ی افراد در حالت نرمال به صورت یک خط صاف و هموار در محل تلاقی لثه و دندان می باشد لیفت لثه یا کانتورینک یکی از تکنیک های دندان پزشکی برای افزایش طول تاج دندان است. در این روش زیبایی و درمانی، دندانپزشک متخصص بخشی از لثه را از استخوان زیرین خود برای برداشتن استخوان اضافه جدا می کند و بعد از انجام آن لثه و بافت جدا شده را در وضعیت و موقعیت بالاتری به وسیله بخیه متصل می کند.

این کار باعث می شود تا هنگام خندیدن و صحبت کردن بخش کمتری از لثه و قسمت بیشتری از دندان نمایان شود. اگر شما هم برای کانتورینگ لثه به دنبال یک کلینیک معتبر و شناخته شده هستید، پیشنهاد ما به شما کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر دارایی می باشد. این مجموعه با بهره گیری از وجود دندانپزشکان متخصص و مجرب آماده ارائه خدمات لیفت لثه در ولنج به شما عزیزان می باشد.

شاید این مطلب نیز برای شما جالب باشد: جرم گیری دندان

 

لیفت لثه برای چه کسانی مورد نیاز است؟

برای لیفت لثه در ولنجک ابتدا بیایید بدانید لیفت لثه برای چه کسانی مناسب است؟ اگر دچار هر یک از خالت های زیر در وضعیت لثه خود هستید بهتر است برای داشتن لبخندی هر چه زیباتر لیفت لثه یا کانتورینگ را انجام دهید.

لیفت لثه در ولنجک

عقب رفتن لثه

وضعیتی که لثه ها به دلایل مختلف پیشروی کرده و تا نزدیکی ریشه دندان پیش رفته اند. کسانی که در این وضعیت می باشند بیشتر به جهت درمانی باید به سراغ لیفت لثه یا کانتورینگ بروند. اگر نسبت به مشکل پسروی لثه بی تفاوت باشید قطعا عوارضی چون عفونت لثه یا ریشه را تجربه خواهید نمود.

زیاد بودن بافت لثه

گاهی اوقات به طور ژنتیکی لثه فرد دارای بافت زیادی است به طوری که سطح لثه کاملا ناهموار می باشد. در این موارد در حالت عادی هم متوجه عدم تعادل لثه خواهید شد.

لبخند لثه ای

یکی از رایج ترین مسائلی که افراد برای رفع آن به سراغ لیفت لثه یا کانتورینگ می روند داشتن لبخند لثه ای است. در این حالت هنگامی که فرد صحبت می کند یا می خندد بخش بسیار زیادی از لثه مشخص می شود.

اگر جزو این سه دسته می باشید می توانید برای انجام لیفت لثه در ولنجک به کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر دارایی در ولنجک مراجعه نمائید. در درمان لیفت لثه در ولنجک که به صورت سرپایی انجام می شود، دندانپزشک برای ایجاد لبخندی زیبا لثه را در وضعیت تعادل قرار می دهد. کانتورینگ هم به جهت درمانی و هم از جنبه زیبایی دارای اهمیت بسزایی می باشد.

بافت اضافی لثه که اصطلاحا به آن جنجیوا می گویند یک بستر مناسب برای رشد باکتری و میکروب های مخرب دندان می باشند. حذف بافت اضافی لثه توسط دندانپزشک متخصص سبب می شود تا به راحتی از بروز مشکلات ناشی از آن مانند پوسیدگی دندان پیشگیری شود. به لحاظ زیبایی هم پیش تر برایتان بیان کردیم که داشتن لثه ای بزرگ و نمایان تاثیر نامطلوبی در لبخند و درنتیجه اعتماد به نفس افراد دارد.

شاید این مطلب نیز برای شما جالب باشد: لکه گیری دندان

هزینه انجام لیفت لثه در ولنجک

لیفت لثه یا کانتورینگ یکی از حساس ترین درمان های دندانپزشکی می باشد که حتما باید توسط یک دندانپزشک حاذق و باتجربه انجام شود. این روش درمانی به دوصورت جراحی با تیغ و جراحی با لیزر انجام می گیرد. مهم ترین عواملی که در تعیین و برآورد هزینه لیفت لثه موثر هستند عبارتند از:

تخصص و دانش: از فاکتورهای مهم تعیین قیمت کانتورینگ لثه، تخصص و دانش دندانپزشک می باشد. با توجه به اهمیت و حساسیت لیفت لثه نمی توان به هر دندانپزشک کم تجربه ای اعتماد نمود. قطعا متخصصانی که تبحر و تجربه بیشتری دارند در قبال خدماتی که ارائه می دهند دستمزد بیشتری طلب می نمایند.

تجهیزات کلینیک: مجهز بودن کلینیک یا مرکزی که برای لیفت لثه به آن مراجعه می نمائید یکی از معیارهای قیمت خدمات می باشد.

شهر و محله: قطعا خدماتی که در کلینیک های شهر های بزرگ ارائه می شود قیمت بالاتری نسبت به شهرهای و محله های دیگر دارد.

روش درمان: لیفت لثه یا کانتورینک به دور روش لیزر و جراحی با تیغ انجام می شود. اگر برای کانتورینگ روش اول که همان لیزر است را انتخاب کنید با هزینه ای تقریبا دوبرابر روش جراحی با تیغ را پرداخت نمائید.

اگر شما هم جزو دسته افرادی هستید که برای درمان یا داشتن لبخندی جذاب و فریبنده می خواهید لیفت لثه انجام دهید حتما توجه نمائید که این روش دارای حساسیت زیادی می باشد و حتما باید توسط یک متخصص دندانپزشک حاذق و متبحر انجام شود.

امیدواریم اطلاعاتی را که راجع به لیفت لثه در ولنجک در اختیارتان قرار دادیم موورد قبول واقع شده باشد.

کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر دارایی، با تکیه بر دانش و تجربه کادر متعهد خود جزو بهترین و شناخته شده ترین مراکز لیفت لثه در ولنجک می باشد. اگر برای لیفت لثه به مشاوره نیاز دارید مشاوران متخصص کلینیک دکتر دارایی آماده ارائه مشاوره فوری تخصصی کانتورینگ لثه می باشند. برای رزرو نوبت جهت معاینه و مشاوره به وب سایت کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر دارایی مراجعه نمائید.

لیفت لثه در ولنجک

سوالات متداول

آیا لیفت لثه برای اصلاح طرح لبخن است؟

بله لیفت لثه یا کانتورینگ یک روش درمانی و زیبایی دندانپزشکی برای داشتن لبخندی زیبا می باشد اما این درمان فقط برای کسانی که دچار مشکلاتی نظیر بافت زیاد یا کم لثه و لبخند لثه ای هستند استفاده می شود.

چرا کلینیک دکتر دارایی؟

کلینیک دکتر دارایی جزو مجهز ترین و شناخته شده ترین مراکز درمانی و زیبایی دندانپزشکی می باشد. این مجموعه مفتخر به حضور دندانپزشکان مجرب و متعهد می باشد که با استفاده از به روز ترین دستگاه ها و تکنولوژی ها انواع خدمات زیبایی و درمانی دندانپزشکی را به شما عزیران ارائه می دهند.

در صورتی که نیاز به انجام خدمات تخصصی مانند بلیچینگ دندان، اصلاح طرح لبخند، کامپوزیت دندان، لمینت دندان، ایمپلنت دندان و… داشتید با ما در کلینیک دندانپزشکی دکتر دارایی در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *