ایمپلنت دندان در ولنجک

بهترین متخصص ایمپلنت دندان در ولنجک تهران

افرادی که دندان‌ های خود را از دست می‌دهند، با مشکلات متعددی از جمله اعتماد به نفس پایین، خودداری از لبخند زدن و ناتوانی در تعامل با دیگران روبرو می‌شوند. علاوه بر این از دست دادن دندان می‌تواند در جویدن، عادات غذایی صحیح و هضم مناسب غذاهایی که می‌خورید مشکل ایجاد کند. ایمپلنت دندان می‌تواند به بازگرداندن لبخند و اعتماد به نفس شما کمک کند و با بهبود عملکرد جویدن به محافظت از دندان‌ های مجاور نیز کمک کند.

daraei دکتر دارایی

دکتر محمد دارایی متخصص برجسته‌ی ایمپلنت دندان در ولنجک تهران و یکی از معدود دندانپزشکان ایمپلنت در کشور است که از جدیدترین و پیشرفته‌ترین تکنیک‌ها و روش‌های ایمپلنت دندان برای بازگرداندن سلامت به دندان‌ های شما استفاده می‌کند. بیشتر ایمپلنت های دندان از جمله، ایمپلنت مینی دندان، تک دندان و ایمپلنت کامل که در کلینیک دکتر دارایی انجام می‌شوند از تیتانیوم ساخته شده‌اند. این فلز دارای خواص مفید متعددی است و به طور گسترده در صنعت پزشکی استفاده می‌شود. تجربه و دقت دکتر دارایی موجب قدردانی و رضایت بیماران در تهران شده است؛ چرا که ایشان را یکی از بهترین متخصصان ایمپلنت دندان در کشور می‌دانند. با مراجعه به کلینیک، با دکتر محمد دارایی ، بهترین دندانپزشک ایمپلنت دندان در تهران، آشنا شوید و از تجربه‌ی استفاده از آخرین تکنولوژی و استعداد هنری برای خلق لبخندی کامل بهره ببرید.

خصوصیات بهترین دندانپزشک متخصص ایمپلنت در تهران

ایمپلنت دندان یک سرمایه‌گذاری مالی و سلامتی است؛ از این رو انتخاب متخصص ایمپلنت دندان از میان لیست بلندی از دندانپزشکان امری مهم به شمار می‌رود. یک متخصص برجسته‌ی ایمپلنت دندان باید ویژگی‌های خاصی داشته باشد؛ برخی از این ویژگی‌ها عبارت‌اند از:

dr daraei دکتر دارایی
دکتر دارایی

آموزش و تحصیلات

علاوه بر مدرک دندانپزشکی، داشتن تحصیلات تکمیلی و تخصصی در زمینه‌های مختلف مانند پریودنتیک و جراحی دندان، مهارت بالای دندانپزشک را نشان می‌دهند.

دکتر دارایی

تجربه

دندانپزشک متخصص باید بتواند تعادلی میان روش‌های معمول موفق و فناوری‌ها و تکنیک‌های روز دنیا ایجاد کند. داشتن دانش و مهارت در هر دو زمینه برای نتایج عالی در ایمپلنت دندان ، امری حیاتی است.

دکتر دارایی

رویکرد

دندانپزشک متخصص و برجسته تمام گزینه‌ها و راه حل‌های ممکن را برای بهبود سلامت لثه و دندان های شما بررسی می‌کند و شما را از خطرات احتمالی هر کدام مطلع می‌کند.

دکتر دارایی

خوش‌رفتاری و احترام

فرایند ایمپلنت دندان می‌تواند تا چند جلسه طول بکشد. شما باید بتوانید برای حضور در کلینیک احساس راحتی داشته باشید و آزادانه از متخصص سوال‌های لازم برای مراقبت خود را بپرسید تا استرس خود را کاهش دهید

مشاوره فوری تخصصی ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان جایگزین دندان های شکسته یا از دست رفته‌ی شما می‌شود و به عنوان یک دندان مصنوعی از لثه و فک شما محافظت می‌کند.

برای دریافت مشاوره از دکتر دارایی با ما تماس بگیرید

پیشرفت‌های جدید امکان ترمیم یک یا چند دندان را در انواع ایمپلنت فراهم کرده است؛ متخصص در انتخاب نوع و جنس مناسب ایمپلنت به شما مشاوره خواهد داد. رایج‌ترین ایمپلنت ها به شرح زیرند:

ایمپلنت دندان تیتانیوم

ایمپلنت تیتانیوم رایج‌ترین نوع ایمپلنت دندان است که در حال حاضر در سراسر دنیا استفاده می‌شود. این نوع ایمپلنت‌ها عمر بسیار طولانی‌ای دارند و به پرکاربردترین راه ‌حل برای برای ترمیم دندان ها شناخته می‌شوند. زیرسازها و اجزای فلزی آن‌ها امکان درمان بسیاری از مشکلات چالش‌ برانگیز را فراهم می‌کند.

ایمپلنت دندان سرامیکی

ایمپلنت دندان سرامیکی یک فناوری‌ مدرن‌تر به شمار می‌رود، که اخیرا توسط سازمان غذا و داروی آمریکا تایید شده است. این نوع ایمپلنت از نوع خاصی سرامیک ساخته می‌شود که البته احتمال شکنندگی دارد. اما به طور کلی گزینه‌ی مناسبی برای ایمپلنت های محدود و یک دندانی به شمار می‌روند. ویژگی برجسته‌ی این ایمپلنت جنس ساختارهای آن است که از ایجاد التهاب یا واکنش‌های آلرژیک جلوگیری می‌کند. همچنین ایمپلنت سرامیکی رنگ سفید مشابه دندان های طبیعی را دارد.

راه های تماس

ولنجک – نبش خیابان ۱۴ ساختمان وفا – واحد ۶۰۱

هزینه انجام ایمپلنت دندان در ولنجک

هزینه انجام ایمپلنت دندان از هر شخصی به شخص دیگر متفاوت است. علاوه بر ویژگی‌های منحصر به فرد دندان های هر شخص، انجام ایمپلنت به صورت یک دندان، چند دندان یا کامل نیز در هزینه انجام ایمپلنت دندان در ولنجک تاثیر دارد. در ایمپلنت تک دندان شما تنها به یک تاج و ایمپلنت نیاز خواهید داشت.

برای ایمپلنت چند دندان بریج با پشتیبانی ایمپلنت مناسب است؛ که از یک سری تاج پل مانند برای اتصال به ایمپلنت استفاده می‌شود. در ایمپلنت تمام دندان ها پروتزهای سفارشی متناسب با شکل منحصر به فرد لثه و فک شما تولید می‌شود که با انواع مختلفی از ایمپلنت ها به عنوان دندان های دائمی به فک شما متصل می‌شوند. هزینه‌ ایمپلنت به جز خود ایمپلنت شامل موارد دیگری نیز می‌شود؛ مانند:

– تاج (خود دندان)، که می‌تواند سفارشی یا استوک باشد.

-اباتمنت که ایمپلنت و تاج را به هم متصل می‌کند.

-هزینه ی کشیدن دندان و ریشه

-هزینه ی خدمات کلینیک

-مراقبت‌های قبل از عمل

-مراقبت‌های بعد از عمل

 

دریافت نوبت برای انجام ایمپلنت دندان در ولنجک تهران

ایمپلنت دندان یک سرمایه‌گذاری مالی و سلامتی به حساب می‌رود، که می‌تواند اعتماد به نفس و سلامت را به شما بازگرداند. انتخاب یک دندانپزشک متخصص ایمپلنت امری بسیار مهم است. متخصص شما باید از تحصیلات تکمیلی، مهارت بالا، تجربه و رفتاری محترم برخوردار باشد تا به شما تجربه‌ای راحت و عالی از درمان را ارائه دهد.

ایمپلنت دندان لبخند زیبای شما را حفظ می‌کند و به مراقبت از دندان های مجاور در برابر آسیب‌های بعدی می‌پردازد. دکتر محمد دارایی بهترین متخصص ایمپلنت دندان در ولنجک ، در کلینیک تخصصی دندانپزشکی خود سلامت دندان‌ های شما را در اولویت قرار می‌دهد و با استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و به روزترین روش‌های درمانی، همراه با تیم دندانپزشکی ماهر و تکنسین متخصص، خدماتی بی‌نظیر و کامل را برای شما فراهم می‌کند. جهت دریافت مشاوره‌ی تخصصی با کلینیک تخصصی دکتر دارایی تماس برقرار کنید.

رزرو نوبت

آدرس

شماره تماس

واتس اپتماساینستاگرام