دکتر دارایی

در این مطلب می واهیم اطلاعاتی را راجع به باندینگ دندان در ولنجک در اختیارتان قرار بدهیم. امروزه معیار های زیادی برای زیبایی وجود دارد که یکی از آنها داشتن لبخندی جذاب و دندان هایی سالم می باشد. دندان های سالم و زیبا چنان تاثیری مثبتی در جذابیت و اعتماد به نفس افراد ایجاد می نماید که هر روزه شاهد روش هایی جدید و نوین برای این امر هستیم.

افرادی که دندان های آنان دچار پریدگی و شکستگی می باشد معمولا هنگام خندیدن و صحبت کردن معذب هستند. یکی از راه حل های درمان شکستگی و آسیب دندان، باندینگ کامپوزیت یا باندینگ دندان می باشد. این روش یک درمان زیبایی برای افرادی که داشتن لبخندی جذاب برایشان با اهمیت می باشد به شما می رود.

اگر شما هم در دندان هایی دارید که شکاف یا پریدگی دارند قطعا باندینگ کامپوزیت یک انتخاب و گزینه عالی برایتان می باشد. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات در زمینه باندینگ دندان در ولنجک هستید پس ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید.

شاید این مطلب نیز برای شما جالب باشد: عوارض کامپوزیت دندان

 

باندینگ دندان چیست؟

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به باندینگ دندان در ولنجک بیایید ابتدا بدانید باندینگ دندان چیست و سپس باندینگ دندان در ولنجک را مورد بررسی قرار بدهیم. باندینگ در لغت به معنای پیوستن می باشد. در این روش درمانی و زیبایی با استفاده از رزین کامپوزیت شکاف بین دندان ها و یا پریدگی آن را از بین می برند. باندینگ یک روش عالی برای داشتن لبخندی زیبا و اصلاح آن می باشد. دندانپزشک با استفاده از باندینگ کامپوزیت فضای خالی و فاصله بین دندان ها را پر کرده و در نتیجه صاحب دندان هایی زیبا خواهید بود.

دندانپزشک با اعمال یک لایه رزین کامپوزیت بر روی شیار یا محل آسیب دندان آن را پر می کند و با استفاده از یک نور مخصوص این مواد را در جای خود محکم و ثابت می نماید. باندینگ دارای رنگی کاملا هماهنگ با دندان های طبیعی است. باندینگ دندان یک روش سریع و مقرون به صرفه است که طی یک جلسه می توانید مشکل دندان خود را رفع نمائید.

تفاوت باندینگ کامپوزیت نسبت به سایر روش های اصلاح طرح لبخند برگشت پذیر بودن آن می باشد. اگر دندان های شما نیز دچار شکستگی، آسیب، پریدگی یا فاصله می باشد می توانید با مراجعه به یک کلینیک تخصصی دندانپزشکی لبخندی زیبا را به خود هدیه دهید. کلینیک تخصصی دکتر دارایی، مفتخر به داشتن رضایت حداکثری مراجعه کنندگان می باشد و آماده ارائه خدمات باندینگ به شما عزیزان است. شما عزیزان می توانید برای باندینگ دندان در ولنجک با مشاوران و متخصصان کلینیک دندانپزشکی دکتر دارایی در تماس باشید.

شاید این مطلب نیز برای شما جالب باشد: مراحل کامپوزیت ونیر دندان

 

باندینگ دندان در ولنجک

باندینگ دندان برای چه شرایطی مناسب است؟

برای این که باندینگ دندان در ولنجک را جستجو کنیم ابتدا بیایید بدانیم این کار برای چه شرایطی مناسب است. باندینگ دندان یک روش سریع برای اصلاح طرح لبخند است. اگر شما نیز دارای دندان هایی آسیب دیده هستید و یا دندان های شما دارای فاصله هستند می توانید با تجویز متخصص دندانپزشک برای این روش اقدام نمائید. به طور کلی از روش نوین باندینگ دندان می توان در شرایط زیر استفاده نمود.

از رزین کامپوزیت برای پر کردن حفره دندان و ترمیم دندان پوسیده می توان استفاده نمود. کسانی که دندان هایی زرد رنگ دارند یا دندان های آنان تغییر رنگ داده است می توانند از این روش برای اصلاح و بهبود ظاهر دندان خود استفاده نمایند.

باندینگ دندان یک راه حل عالی برای ترمیم دندان ترک خورده یا لب پر می باشد. افرادی که از فاصله بین دندان های خود رضایت ندارند می توانند با مراجعه به دندانپزشک و استفاده از باندینگ کامپوزیت فاصله بین دندان ها را پوشش دهند.

در کسانی که به علت پسرفت لثه دچار بیرون زدگی بخشی از ریشه شده اند باندینگ دندان یک گزینه عالی برای محافظت از آن می باشد. کسانی که از سایز و ظاهر دندان خود رضایت ندارند می توانند با استفاده از باندینگ طول و ابعاد دندان را تا حد مجاز تغییر دهند.

کلینیک دکتر دارایی یک مجموعه تخصصی باندینگ دندان در ولنجک می باشد. شما عزیزان می توانید برای دریافت نوبت جهت انجام باندینگ با مشاوران ما در تماس باشید.

باندینگ دندان در ولنجک

مزایای باندینگ کامپوزیت

باندینگ کامپوزیت یکی از روش های اصلاح طرح لبخند است که در ادامه شما را مزایای آن آشنا می کنیم.

مقرون به صرفه: باندینگ کامپوزیت یک روش مقرون به صرفه نسبت به سایر روش های اصلاح طرح لبخند می باشد و کاربرد های گسترده ای دارد.

سریع: باندینگ بسیار روش سریع و کم تهاجمی می باشد. باندینگ کامپوزیت در یک جلسه انجام می شود.

ظاهر طبیعی: این روش ظاهری کاملا طبیعی را ایجاد می نماید. رنگ رزین دندان مورد استفاده در باندینگ کاملا مطابق با دندان مراجعه کننده است.

تغییر ظاهر دندان: باندینگ دندان یک روش امن و کم تهاجم است که نیاز به هیچ گونه آمادگی خاصی ندارد. در این روش به راحتی می توانید سایز و فرم دندان را تا حدودی تغییر دهید.

شاید این مطلب نیز برای شما جالب باشد: تفاوت کامپوزیت و پرسلن

بهترین متخصص باندینگ دندان در تهران

برای انجام هر گونه روش درمانی و زیبایی دندان باید به متخصص دندانپزشکی مراجعه نمائید پس حتما قبل از مراجعه تحقیقات و پرس و جوی کافی را داشته باشید. کلینیک و مراکز مختلفی در تهران وجود دارند که خدمات زیبایی دندان را ارائه می دهند. کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکنر دارایی جزو مجهز ترین و معتبری ترین کلینیک های باندینگ دندان در تهران می باشد. کلینیک دکتر دارایی در ولنجک مجهز به جدید ترین دستگاه ها و تکنولوژی روز دنیا می باشد.

اگر شما نیز برای اصلاح طرح لبخند خود به دنبال یک کلینیک مجهز و معتبر هستید پیشنهاد ما به شما کلینیک تخصصی دکتر دارایی است. برای استعلام قیمت و رزرو نوبت جهت باندینگ دندان در ولنجک می توانید با مشاوران کلینیک دندانپزشکی دکتر دارایی در تماس باشید.

باندینگ دندان در ولنجک

هزینه انجام باندینگ دندان در ولنجک

با توجه به این امر که باندینک کامپوزیت یک روش زیبایی می باشد، هیچ بیمه ای آن را پوشش نمی دهد. معیار و فاکتور های مختلفی در تعیین قیمت باندینگ کامپوزیت تاثیر گذار هستند. در ادامه مهم ترین فاکتورهای موثر در هزینه باندینگ دندان را عنوان نموده ایم.

تخصص و دانش: باندینگ دندان یک روش زیبایی و درمانی می باشد که توسط متخصص دندانپزشکی انجام می شود. هر چه میزان تخصص و تبحر دندانپزشک بالاتر باشد در نتیجه دستمزد دریافتی آو نیز بالاتر خواهد بود.

مواد مورد استفاده: یکی از اصلی فاکتورها برای براورد قیمت باندینگ دندان مواد اولیه مورد استفاده می باشد. هر چه مواد اولیه دارای کیفیت و مرغوبیت بالایی باشد قطعا باید هزینه بالاتری را برا آن در نظر بگیرید.

محل کلینیک: محل کلینیک، امکانات و تجهیزات موجود در کلینیک تاثیر مستقیم در قیمت باندینگ کامپوزیت دارد.

سوالات متداول

آیا باندینگ کامپوزیت یک روش دائمی است؟

خیر. باندینگ کامپوزیت یک روش موقت اما با عمری طولانی برای اصلاح طرح لبخند می باشد. معمولا عمر باندینگ با توجه به کیفیت و محل انجام آن بین 3 تا 10 سال می باشد. برای افزایش ماندگاری باندینگ همواره باید به بهداشت دهان و دندان توجه نمائید. دندان قروچه و فشار بیش از حد به دندان سبب آسیب به دندان و باندینگ کامپوزیت خواهد شد.

می توان برای اصلاح کلی طرح لبخند از باندینگ کامپوزیت استفاده نمود؟

باندینگ کامپوزیت معمولا برای اصلاح لبخند و یا از بین بردن فاصله بین دندانی استفاده می شود. دندانپزشک متخصص بعد از معاینه و میزان آسیب یا شیار می تواند در مورد اینکه آبا باندینگ برای اصلاح کلی طرح لبخند شما مناسب است یا خیر نظر دهد.

در صورتی که نیاز به انجام خدمات تخصصی مانند بلیچینگ دندان، اصلاح طرح لبخند، کامپوزیت دندان، لمینت دندان، ایمپلنت دندان و… داشتید با ما در کلینیک دندانپزشکی دکتر دارایی در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *